Інформування населення Херсонщини на хвилях FM-радіо.

З метою інформування населення Херсонської області щодо сезонних небезпек, нагадування правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, ознайомлення з діяльністю навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області обласним фм-радіо «Таврія» та навчально-методичним центром створюється цикл програм «На межі безпеки».

З нагоди святкування 17 вересня професійного свята - Дня рятівника журналісти радіо «Таврія» запросили до себе у студію фахівців НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Хоча програма й присвячувалася святу, протягом півгодинної бесіди говорили не стільки про успіхи та досягнення, вітали колег – фахівців рятувальної справи, а обговорювали питання укриття населення області в захисних спорудах, нагадували правила поведінки у випадку загрози збройного конфлікту, визначали способи убезпечення себе та дітей в особливий період.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області й надалі продовжуватиме свою співпрацю з радіо Таврія. Отож, почуємося на хвилях обласного фм-радіо «Таврія» 100,6 fm.