Навчання посадовців місцевого самоврядування

12 липня 2016 року у великій залі засідань Суворовської районної у місті Херсона ради відбулося навчання з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях різного характеру посадових осіб підрозділів виконавчих органів районної у м. Херсоні ради та працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

  Працівники навчально-методичного цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області ознайомили присутніх з характерними для місцевості загрозами, роз’ясняли порядок дій населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру. Навчання пройшло змістовно та цікаво. На численні запитання слухачів доповідачі  надавали конкретні та вичерпні відповіді.

           Завершилося навчання на урочистій ноті. За активну громадську позицію, небайдужість та швидке реагування у нестандартній ситуації (виклик поліції та передачі їй покинутих невідомими 2 скляних ємностей зі ртуттю) мешканцю Царьову А.В., було оголошено подяку голови Суворовської районної у м. Херсоні ради.