ІІІ Міжнародна науково-методична конференція «Безпека життєдіяльності на транспорті, виробництві – освіти, наука і практика».

13-15 вересня 2016 року у Херсонській державній морський академії вже традиційно відбулася ІІІ Міжнародна науково-методична конференція «Безпека життєдіяльності на транспорті, виробництві – освіти, наука і практика». Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Херсонська державна морська академія, Державна служба з надзвичайних ситуацій України, Національна академія наук України, Міжнародна академія наук екології та безпеки життєдіяльності, European association for security Сompanymarlownavigation. До складу програмного комітету та учасників конференції увійшли представники України, США, Германії, Республіки Кіпр, Польщі, Литви та Індії.

Загальною метою конференції стало узагальнення нових прикладних та теоретичних результатів у галузі безпеки на транспорті і виробництві.

Робота Міжнародної конференції розпочалася з гостинної екскурсії, огляду тренажерно-лабораторної бази Академії. Учасники ознайомилися з сучасними системами здійснення дистанційного навчання, проведення вебенарів, вразили присутніх й новітні тренажерні зали.

Пленарне засідання з вітальним словом до усіх присутніх відкрив Бень Андрій Петрович, кандидат технічних наук, доцент проректор з науково-педагогічної роботи Академії. Серед гостей запрошених до президії засідання були заступник начальника Головного управління ДСНС України Херсонської області з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Гатілов Юрій Юрійович, начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області полковник служби цивільного захисту Ненько Сергій Костянтинович.

У ході конференції обговорювалося широке коло питань у напрямку безпеки життєдіяльності, охорони праці і цивільної безпеки, компетентністний підхід в підготовці спеціалістів, безпека і охорона праці у різних сферах діяльності людини, фактори ризику безпеки людини, екологізація освіти як основа стратегії збалансованого розвитку, безпека атомної енергетики, екологічна безпека тощо.

Учасники конференції відзначили, що подібні заходи сприяють обміну думками та пошуку нових пріоритетних напрямків наукових досліджень, встановленню та розвитку нових контактів у сфері наукового співробітництва між навчальними закладами, науковими установами, підприємствами України та зарубіжжя, залученню молодих науковців до розробки актуальних напрямків наукових досліджень.