Навчання херсонців за місцем проживання

Несприятлива суспільно-політична обстановка, що склалася в України в останні роки, загострила необхідність підготовки населення до дій в умовах надзвичайних ситуацій. Визначивши як пріоритетний напрямок діяльності Центру на 2016 рік проведення інформаційної роботи з населенням щодо пропаганди знань у сфері цивільного захисту, керівництво Центру організувало та здійснило ряд заходів направлених на активізацію та удосконалення роботи з населенням за місцем проживання.

На початку 2016 року навчально-методичний центр звернувся до голови Херсонської міської ради з ініціативою щодо активізації роботи консультаційних пунктів та проведення відповідної консультаційно-методичної роботи з мережею пунктів Херсона. Херсонська міська рада підтримала ініціативу навчально-методичного центру та відповідне Розпорядження міського голови було організовано створення 15 консультаційних пунктів у кожному районі міста, загальна кількість пунктів таким чином сягла 45. Також розпорядженням передбачено організацію навчання інструкторів пунктів в навчально-методичному центрі та придбання інформаційно-довідкових куточків цивільного захисту для консультаційних пунктів з цивільного захисту в місті Херсоні.

Крім того за ініціативою Херсонської міської ради спільно з навчально-методичним центром протягом 2016 року організовано навчання керівників органів самоорганізації населення, активно зацікавлених мешканців, інвалідів, людей поважного віку спеціалістами НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. З цією метою визначено 10 місць для проведення навчання з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед населення, яке не зайняте у сферах виробництва та обслуговування на базі навчальних закладів освіти, культури, лікувально-профілактичних установ, інших підприємств, установ, організацій та складено відповідні графіки навчання. Отож відтепер щотижнево (у вівторок, середу та четвер) у кожному районі міста відбувається навчання всіх бажаючих.