Гуртки "Школа безпеки" запрошують до навчання

Сьогодні, враховуючи зростаючу кількість загроз, у тому числі й самій державності, патріотичне виховання дітей та молоді потребує окремої уваги та активізації. Не менш важливим є й повсякденне навчання підлітків правилам безпечної поведінки в середовищі, формування навичок захисту від сучасних загроз.

Вирішенням проблем безпеки та виживання дітей в умовах дії шкідливих і небезпечних факторів природного, техногенного, соціально-економічного, криміногенного і медико-біологічного характеру, залученням дітей до питань особистої та колективної безпеки, розвитком їх зацікавленості у запобіганні можливих надзвичайних ситуацій, у наданні само-та взаємодопомоги у будь-якій екстремальній ситуації, вже понад 14 років займається Всеукраїнській громадський рух «Школа безпеки» та його обласні осередки.

Всі роки своєї роботи Херсонське обласне відділення «Школа безпеки» за підтримки навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області, Головного управління ДСНС України у Херсонській області проводило навчання у гуртах та секціях, організовувало змагання юних рятувальників та брало участь у всеукраїнських заходах. Справа навчання дітей виявилася й корисною й цікавою, і найголовніше дуже актуальною.

З 1 жовтня на базі комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради розпочали роботу два новостворених гуртки «Школа безпеки». З ознайомчою екскурсією майбутні вихованці гуртків завітали до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області. Методист Центру Юлія Юр’єва познайомила дітей з історією обласного відділення, з основними напрямками навчання рятувальній справі за програмою «Школа безпеки», з головними етапами зборів-змагань юних рятувальників. З цікавістю діти переглянули фільм про діяльність руху та проведення зборів-змагань юних рятувальників. Натхненні зустріччю всі присутні висловили надію на успішне навчання та майбутні звершення.