Спеціальне об’єктове навчання на ПрАТ «Херсонський нафтопереробний завод»

17 листопада 2016 на ПрАТ « Херсонський нафтопереробний завод», за плановим методичним супроводом НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області, було проведено спеціальне об’єктове навчання.

Метою проведення навчання було досягнення злагодженості в роботі керівного складу та формувань ЦЗ при виконанні аварійних робіт згідно з планом локалізації і ліквідації наслідків аварій при розливі нафтопродуктів на дільниці прийому, зберігання та відпуску світлих нафтопродуктів Цеху №3.

На першому етапі навчання з керівним складом та працівниками відпрацьовано дії при загрозі та виникненні аварійних ситуацій на об’єкті підвищеної небезпеки, а саме:

- практична перевірка локальної системи оповіщення;

- збір керівного складу та формувань, постановка завдань для здійснення заходів щодо зниження впливу НС та зменшення можливих втрат.

На другому етапі:

  • практичне відпрацювання питань локалізації та гасіння умовної пожежі при розливі нафтопродуктів у Цеху № 3 ПрАТ «ХНПЗ»;

  • ліквідація можливих наслідків при розливі нафтопродуктів.

  • За підсумками виконання практичної частини керівником навчання Семенегом В.М. першим заступником голови правлення ПрАТ«ХНПЗ» позитивно відмічено дії операторів Цеху № 3, а також висловлено подяку співробітникам обласних та м. Херсона курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області за належний методичний супровід щодо організації і проведення навчання. Мету навчання – досягнуто, а його організацію та проведення керівником оцінено «добре».