Навчання фахівців з питань цивільного захисту районних державних адміністрації Херсонської області

Якість проведення будь-яких реформ, їх розбудова та впровадження великою мірою залежить від компетентності, обізнаності та професійності керівників всіх рівнів, усвідомлення ними завдань, що постають в процесі роботи та механізмів їх вирішення.

В процесі реформування системи цивільного захисту Департамент питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської ОДА ініціював проведення районними державними адміністраціями низки організаційних заходів направлених на приведення функціонування територіальної підсистеми ЄДС НС до вимог чинного законодавства, зокрема на створення відповідних територіальних сил цивільного захисту.

Разом з тим фахівці Департаменту відзначали низку обізнаність з питань цивільного захисту деяких керівників та фахівців районних державних адміністрації  та неусвідомлення ними суті та необхідності здійснення тих чи інших заходів. Причиною такого стану речей вочевидь є плинність кадрів та злиття відділів з питань ЦЗ з відділами матеріально-технічного забезпечення районних державних адміністрацій.

Отож Департамент з питань ЦЗ та ОР запропонував навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області провести індивідуальні заняття з спеціалістами з питань цивільного захисту районів та надати відповідну консультативну та методичну допомогу з питань функціонування системи цивільного захисту, організації заходів цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях тощо.

19 грудня відбулося перше заняття для фахівців Скадовського, Високопільського та Бериславського районів Херсонської області. Викладачі Центру та особисто начальник управління планування заходів цивільного захисту та матеріального забезпечення Департаменту Туренко Ілля Валентинович довели необхідну інформацію з розбудови діючої територіальної підсистеми цивільного захисту та надали вичерпні відповіді на проблемні питання.

У 2017 році заплановані заняття для фахівців з питань цивільного захисту інших районних державних адміністрацій Херсонської області.