Підготовка вчителів загальноосвітніх закладів Херсонської області

19 січня 2017 року відповідно до Плану спільних заходів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області і комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» відбулася традиційна «Школа професійного зростання» для вчителів загальноосвітніх закладів області.

Багаторічна співпраця двох навчальних установ дозволила відпрацювати успішний алгоритм підвищення рівня знань працівників освіти з питань цивільного захисту. Так, фахівці Навчально-методичного центру як представники осередку сучасних знань у сфері цивільного захисту провели заняття на теми: «Імовірні надзвичайні ситуації Херсонської області», «Організація захисту учасників навчально-виховного процесу». Організували практикуми: «День цивільного захисту – практичний підсумок підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях», «Дії при загрозі виникнення бойових дій та скоєнні терористичного акту на об’єкті». Багато уваги приділили вимогам нормативно-правових документів до організації цивільного захисту та шляхам їх практичної реалізації.

Представники Академії відпрацьовували з учасниками заходу новітні педагогічні інновації та методику викладання знань з цивільного захисту.

Для використання у практичній діяльності учасникам «Школи» надані, розроблені обласним методичним кабінетом НМЦ ЦЗ та БЖД, методичні матеріали.

По завершенні «Школи» організатори отримали багато схвальних відгуків про високу якість та своєчасність наданих відомостей та матеріалів, пропозиції частіше проводити подібні заходи.