Відбулося перше засідання педагогічної ради у 2017 році

В навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області відбулося засідання педагогічної ради. Як завжди на початку навчального року засідання було присвячене визначенню стратегічних напрямків роботи та обранню пріоритетних завдань Центру на рік, постановці головних завдань для кожного структурного підрозділу.

Отже, розпочавши засідання, заступник начальника Центру Віктор Виноградчий детально зупинився на вимогах та завданнях для навчально-методичних центрів на 2017 рік визначених Державною службою з надзвичайних ситуацій. З врахуванням вимог документу та регіональних умов перед кожним структурним підрозділом були поставлені конкретні завдання, виконання яких сприятиме підвищенню ефективності діяльності Центру.

Голова методичної комісії Віктор Бетін представив увазі присутніх тему єдиної науково-методичної роботи, над якою педагогічні працівники Центру працюватимуть наступні п’ять років. Запропонована тема «Компетентністний підхід до підвищення якості професійної діяльності педагогічних працівників Центру» є логічним продовженням попередньої роботи Центру та у майбутньому сприятиме удосконаленню педагогічної майстерності та зростанню фахового рівня педпрацівників.

З метою здійснення супроводу видання місцевими органами виконавчої влади навчальних посібників було розглянуто та затверджено розроблений педагогічними працівниками Центру навчальний посібник «Методичні рекомендації щодо утворення об’єктових спеціалізованих служб цивільного захисту та реорганізації служб цивільного захисту районів та міст обласного значення у територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту місцевого рівня». Після одноголосного ствердження вирішено направити електронний варіант посібника до Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної держадміністрації для його подальшого поширення.

Також під час засідання було розглянуто та схвалено програму постійно-діючого семінару для створеної навчальної категорії «Фахівці суб’єктів господарювання, які виконують обов’язки пов’язані із забезпеченням техногенної та пожежної безпеки».