Перший етап гри–випробування 2017 відбувся

23 лютого 2017 року традиційно відбувся перший етап військо-патріотичної гри випробування. Змагалися представники 34 команд зі шкіл міста Херсона у двох у двох вікових групах за напрямками:

Теоретичні етапи:

- причини та наслідки найбільших катастроф останнього сторіччя;

- правила безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій природного характеру

- правила безпечної поведінки на відкритих водоймах;

- загальне поняття про зброю масового ураження;

Практичний етап за програмою «Школа безпеки»:

користування засобами індивідуального захисту.

Судді змагань - фахівці Херсонського центру позашкільної роботи та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області відзначали, що з року в рік зацікавленість дітей у подібних заходах зростає та збільшується кількість команд-учасниць.

У практичному етапі «Школа безпеки» переможцями стали: команда школи № 37 – ІІІ місце, команда школи № 48 – ІІ місце та команда школи № 51 – І місце. Переможці нагороджені грамотами начальника НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області та голови ХОВ ВГДР «Школа безпеки».

У загальному результаті у молодшій групи місця розподілилися так: ІІІ місце – команда школи № 16, ІІ місце у команди школи № 30, першими стали вихованці школи № 37.В старшій групі найкращими були: команда школи №51 – ІІІ місце, гімназії №6-друге, школа № 32 – перше місце.

Переможці конкурсів нагороджені перехідними кубками та грамотами.