Засідання педагогічної ради Центру 23 березня 2017

23 березня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області.

Цього разу головна увага педагогічного колективу була зосереджена на заслуховувані та оцінюванні тематичного творчого звіту викладача Центру, який атестується, Бетіна Віктора Івановича. Працюючи над індивідуальною темою «Розвиток професійної компетентності працівників підприємств, установ та організацій у сфері ЦЗ» викладач ще раз довів необхідність контекстного підходу до викладання у сфері цивільного захисту. Наслідком роботи над темою стало визначення та формування критеріїв оцінювання наявної професійної компетентності у працівників підприємств, установ, організацій, які приходять до НМЦ навчатися виконанню визначених функцій у сфері цивільного захисту.

Методист обласного методичного кабінету Юр’єва Юлія Георгіївна представила на розгляд та затвердження педагогічної ради альманах «Педагогічний досвід роботи над єдиною науково-методичною проблемою навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області», який став загальним підсумком роботи педагогічного колективу Центру 2013-2016 рр. У збірнику представлено загальний алгоритм роботи на проблемою та плани реалізації кожного етапу. Матеріали педагогічних працівників узагальнено за етапами роботи: І-ІІ етап - дослідження обраної теми, ІІІ етап – практичні рекомендації щодо застосування вивчених педагогічних технологій.

Також засіданням педагогічної ради розглянуто та затверджено розроблені обласним методичним кабінетом «Методичні рекомендації для сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад з питань виконання завдань з питань цивільного захисту» відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Заступник завідувача обласних та міста Херсона курсів удосконалення керівних кадрів Чернецька Людмила Іванівна доповіла про внесені зміни до робочих програм відповідно до вимог наказу ДСНС України. 

Наприкінці засідання присутні обговорили основні заходи з підготовки до проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у навчальних закладах області. Так, будуть підготовлені та проведені семінари для керівників навчальних закладів, показові Дні цивільного захисту та Тижня безпеки дитини, поширені методичні рекомендації з проведення заходів.