Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту Біологічна фабрика

23 березня 2017 року за плановим методичним супроводом НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області в Херсонському державному підприємстві Біологічна фабрика проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту на тему: «Дії керівного складу формувань цивільного захисту і робітників фабрики під час виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідація їх наслідківпри загрозі бойових дій». Керівник тренування – посадова особа з питань ЦЗ Талаєв В.М.

Тренування почалося з оповіщення і збору учасників тренування, яке здійснювалося з використанням внутрішнього телефонного і мобільного зв’язків.

На першому етапі тренування з групою охорони громадського порядку проведено заняття щодо дій при загрозі НС:

- оповіщення командного складу та формувань ЦЗ про загрозу виникнення НС;

- приведення в готовність до дій формувань ЦЗ

- організація та виконання заходів ЦЗ при загрозі та виникненні НС;

- організація роботи штабу з ліквідації наслідків НС.

На другому етапі :

- організація та проведення заходів з організації охорони и оборони об’єктів фабрики при виникненні надзвичайної ситуації та загрози бойових дій;

- організація взаємодії формувань з охорони та оборони об’єктів фабрики з військовими підрозділами згідно планів територіальної оборони.

За підсумками виконання практичної частини керівником тренування позитивно відмічено дії групи охорони громадського порядку, висловлено особливу подяку співробітникам обласних та м. Херсона курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області за належний методичний супровід щодо організації і проведення тренування. Мету об’єктового тренування – досягнуто, а його організацію та проведення, оцінено «відмінно».