Підготовка до командно-штабних навчань Каланчацького району

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Херсонської області на 2017 рік триває підготовка до проведення командно-штабного навчання органів управління та силами цивільного захисту ланки Каланчацького району територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ при виникненні надзвичайних ситуацій, яке відбудеться 29-30 березня 2017 року.

Темою навчання визначено: «Дії органів управління та сил реагування Каланчацького району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій і подолання їх наслідків». Проведення командно-штабних навчань має на меті: відпрацювання порядку взаємодії органів управління ЦЗ району, сил та засобів районних спеціалізованих служб ЦЗ, об’єктових та інших формувань у випадку загрози та виникнення НС та при подоланні їх наслідків, а також при проведенні евакуації; удосконалення практичних навичок керівного складу району в організації управління підпорядкованими силами та засобами в умовах загрози і при виникненні НС, перевірка на практичних заходах реальності плану реагування на НС цивільного захисту району, відповідність вимогам керівним документів та конкретним місцевим умовам техногенно-екологічного стану.

До командно-штабних навчань залучатимуться: керівний склад цивільного захисту району, місцева(районна) комісія з питань ТЕБ та НС, районна комісія з питань евакуації; спеціалізовані служби з питань ЦЗ району, підприємства, установи та організації району, де заплановано спеціальне навчання(тренування) з питань ЦЗ.

За рішенням керівника КШН – директора Департаменту з питань ЦЗ та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації для підготовки навчань до району були направлені працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області.

22-24 березня 2017 року викладачем Центру Бетіним В.І. та майстром виробничого навчання Калушиним В.М проведені інструктивно-методичні заняття з керівництвом навчання, посередниками та керівниками сил цивільного захисту, які залучаються до проведення командно-штабних навчань поведені. Під час занять розглянуто основнівимоги та вузлові моменти у організації та проведенні командно-штабних навчань.