Відбулися командно-штабні навчання Каланчацької районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ

29-30 березня 2017 року відповідно до плану основних заходів цивільного захисту Херсонської області відбулися командно-штабні навчання органів управління та силами цивільного захисту ланки Каланчацького району територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

Керівник навчання – директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації Сулімов О.С., начальник штабу керівництва - заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації – начальник управління планування заходів цивільного захисту та матеріального забезпечення Туренко І.В. На навчанні у якості посередників були присутні Бойченко О.О. - провідний фахівець ГУ ДСНС України у Херсонській області, Бетін В.І. – викладач НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області.

Навчання проводились в два етапи. Перший етап: дії органів управління та сил реагування району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру ( 8.00 – 17.00 29.03 2017 року). Другий етап: організація підготовки та проведення аварійно – рятувальних та інших невідкладних робіт, спрямованих на зниження рівня можливих втрат   ( 9.00 – 16.00 30 березня 2017року).

Навчання розпочались о 8.00 29.03.2017 року з сигналу «Навчальний збір» - збір керівного складу району. Об 11.00 відбулося засідання комісії ТЕБ та НС Каланчацької районної державної адміністрації, на якому було розглянуто зміст ввідних №1 та №2 (про штормове попередження та ураганний вітер, який пройшов над територією області, що завдав значних збитків і втрат населеним пунктам району). Голова комісії з питань ТЕБ та НС довів обстановку, що склалася, визначив завдання на відпрацювання рішення щодо подолання наслідків стихії.

В кінці другого етапу керівник ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ, голови районних комісій з питань ТЕБ та НС, евакуації доповіли про рішення щодо усунення недоліків. Були також відпрацьовані звітні документи по відпрацюванню ввідних, розпорядження, рішення, накази, розрахунки та подані в штаб керівництва.