Підготовка командно-штабних навчань Великоолександрівської ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Херсонської області на рік у Великоолександрівському районі Херсонської області 27-28 квітня заплановано проведення командно-штабних навчань органів управління та сил цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

         У рамках підготовки до командно-штабних навчань працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області - викладачем Жужею А.А. та майстром виробничого навчання Калушиним В.М. проведені інструктивно-методичні заняття з керівництвом навчання, посередниками та керівниками сил цивільного захисту району, які залучаються до проведення навчань з питань цивільного захисту.

Під час занять відпрацьовані вузлові моменти підготовки та проведення навчань цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил ЦЗ ланки територіальної підсистеми ЄДС В.Олександрівского району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Визначені основні шляхи досягнення навчальних цілей, які окреслені для командно-штабного навчання, зокрема: перевірка готовності керівного складу органів управління ЦЗ та сил реагування до дій в умовах надзвичайних ситуацій, відпрацювання порядку взаємодії органів управління ЦЗ району, сил та засобів районних спеціалізованих служб ЦЗ, об’єктових та інших формувань у випадку загрози та виникнення НС та при подоланні їх наслідків, а також при проведенні евакуації, удосконалення практичних навичок керівного складу району в організації управління підпорядкованими силами та засобами в умовах загрози і при виникненні НС, перевірка на практичних заходах реальності плану реагування на НС цивільного захисту району, його відповідність вимогам керівним документів та конкретним місцевим умовам техногенно-екологічного стану.