Семінар-практикум з організації та здійснення заходів цивільного захисту в освітніх закладах міста Херсона

Відповідно до комплексного плану спільних заходів управління освіти Херсонської міської ради та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області 13 квітня 2017 року на базі ЗОШ №25 було проведено семінар-практикум з організації та здійснення заходів цивільного захисту в освітніх закладах міста Херсона. На заході були присутні понад 80 директорів і посадових осіб з організаці заходів ЦЗ шкіл.

Семінар відкрила начальник відділу з питань виховної роботи управління освіти Поздняк И.М., яка ознайомила присутніх з планом роботи семінару та основними завданнями з організації роботи навчального закладу з питань цивільного захисту в сучасних умовах.

          Методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області Ліпшиць В.М. в своїй доповіді детально зупинився на питаннях організації виконання вимог наказу МОН України від 21.11.2016 року №1400 «Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту». Головний спеціаліст з охорони праці та безпеки життєдіяльності управління освіти Кошелюк Т.В. у своїй доповіді висвітила питання здійснення заходів щодо укриття учасників навчально-виховного процесу в захисних спорудах цивільного захисту.

           Головний спеціаліст відділу з питань виховної роботи управління освіти Юрченко Н.В. привернула увагу учасників семінару на якісну підготовку та проведення об’єктового тренування та Дня цивільного захисту.

         Директори ЗОШ №18 – Пригода В.М. та ЗОШ № 55 Печена Г.П. поділилися власним досвідом щодо виконання завдань з особистої безпеки учасників навчально-виховного процесу в сучасних умовах при загрозі та виникненні НС.

У практичний частині директор ЗОШ №25 Бикова Т.Б. представила учасникам семінару порядок дій керівництва закладу та учасників навчально-виховного процесу під час укриття в захисній споруді за сигналом «Повітряна тривога».

      Усі учасники семінару отримали керівні документи і методичні розробки з питань цивільного захисту.