Підготовка працівників підприємств міста Херсона з питань цивільного захисту

Проводячи роботу з функціонального навчання у сфері цивільного захисту навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області прагне до оновлення форм проведення такого навчання та максимального його наближення до суб’єктів господарювання. Так, навчально-методичним центром укладаються договори з підприємствами та установами міста та області на проведення занять за виїзною формою навчання.

На виконання укладених угод з 18 по 21 квітня 2017 року були проведені заняття на виїзді з відповідальними особами з питань цивільного захисту підприємств міста Херсона: ПАТ «Херсонський хлібокомбінат», ПАТ «Укрсиббанк» та «Приватбанк».

Під час занять викладачі центру Бетін В.І, Жужа А.А., Дінєвич Г.І. ґрунтуючись на відомостях про наявний стан техногенно-екологічної безпеки у м. Херсоні, рівень хімічно-біологічного та інженерного захисту міста, стан та наявність захисних споруд ознайомили слухачів з функціональними обов’язками у сфері цивільного захисту та надали слухачам алгоритми дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.

Також підприємствам надані всі навчальні матеріали та зразки документації у електронному вигляді.