День цивільного захисту у Новокаховських закладах освіти

28 квітня 2017 року в загальноосвітніх навчальних та професійно-технічних закладах освіти розташованих на території Новокаховської міської ради було проведено День цивільного захисту.

У підготовчий період для відповідальних осіб за підготовку та проведення Дня ЦЗ були проведені заняття згідно з Програмою методичного супроводу навчальних закладів, що проводять День ЦЗ.

До проведення навчальних заходів під час Дня цивільного захисту у школах міста Нова Каховка долучилися працівники Новокаховських міських курсів.

Так, для учнів 9-10 класів ЗОШ №1 та 8-9 класів ЗОШ №4 І – ІІІ ступенів Новокаховської міської ради завідувач курсів Расковалов В.В. та майстер виробничого навчання Сосновська А.М., під час класних годин проводили виступи стосовно імовірних надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути в місті Нова Каховка та правила поводження при цьому.

Також працівники курсів взяли участь у розборі Дня ЦЗ з керівним складом, особами, які відповідали за проведення заходів, класними керівниками. Були підведені підсумки проведених заходів та надані рекомендації щодо усунення недоліків, виявлених під час проведення Дня цивільного захисту.