Проведені змагання юних рятувальників Херсонщини

7 травня 2017 року в урочище Карабаї Цюрупинського району Херсонської області в межах проведення фіналу військово-патріотичної гри «Випробування-2017», яку організовує Херсонський центр позашкільної роботи, відбулися змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

10 команд-учасниць змагалися на звання кращих у виконанні рятувальних робіт у зоні радіаційного зараження та гасінні умовної пожежі.

До підготовки та суддівства етапів долучилися фахівці навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Херсонської області та волонтери – колишні вихованці Херсонського обласного відділення «Школа безпеки».

На етапі «Бойове розгортання та гасіння пожежі» учасники продемонстрували навички роботи з пожежним обладнанням і спорядженням, проявили вміння влучно та швидко загасити пожежу. Найкращою на цьому етапі виявилася команда загальноосвітнього навчального закладу міста Херсона № 44.

Етап «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» передбачав проведення рятувальних робіт із застосуванням засобів індивідуального захисту. Перемогу на етапі вибороли учні ЗНЗ № 4.

У загальному заліку третє місце посіла команда навчального закладу м. Херсона № 44. Другими стали вихованці загальноосвітнього навчального закладу міста Херсона № 32. Переможцем змагань «Школа безпеки» стала команда загальноосвітнього навчального закладу міста Херсона № 4.