У Херсоні відбувся «День цивільного захисту»

11 травня 2017 року в усіх загальноосвітніх та професійно-технічних закладах міста Херсона освіти відбувся День цивільного захисту.

За рішенням начальника управління освіти Херсонської міської ради та начальника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області була створена спільна комісія для перевірки стану цивільного захисту та оцінки якості проведення заходів у День цивільного захисту.

Цьогоріч члени комісії відзначили ґрунтовну роботу, проведену керівництвом навчальних закладів, щодо приведення у відповідність документації з організації цивільного захисту до вимог Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту.

Окрема увага під час перевірок приділялась проведенню навчань цивільного захисту, відпрацюванню заходів захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, проведенню евакуаційних заходів на випадок пожежі. В більшості навчальних закладів такі заходи проведенні на високому рівні.

Програми навчально-виховних заходів для учнів також були корисними та насиченими. У школах проведені святкові лінійки, тематичні уроки, перегляди навчальних відеофільмів, зустрічі з рятувальниками та фахівцями цивільного захисту, вікторини, естафети з виконання нормативів цивільного захисту тощо.

За результатами перевірок складені відповідні довідки, на підставі аналізу яких буде визначено найкращі навчальні заклади, підсумовані виявлені недоліки та складені пропозиції щодо їх усунення.