Підготовка до безпечного оздоровлення у Голопристанському районі Херсонської області

13 травня 2017 року в головному корпусі бази відпочинку "Вікторія", що розташована на території села Залізний Порт Новофедорівської сільської ради під головуванням голови Голопристанської районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко відбулася розширена координаційна нарада з питань підготовки та проведення у Голопристанському районі курортно-туристичного сезону 2017 року.

Участь у нараді взяли представники контролюючих служб та організацій обласного та районного рівнів, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області, Круглоозерської та Новофедорівської сільських рад, власники та керівники оздоровчих закладів, власники приватних домоволодінь, розміщених на території рекреаційних зон району, представники малого та середнього бізнесу у сфері торгівлі, громадського харчування, надання послуг, пов'язаних з відпочинком та оздоровленням.

Відкриваючи нараду Тетяна Гасаненко наголосила на проведені у районі широкомасштабної оздоровчої кампанії, яка має велике значення для підтримки та розвитку економіки регіону.

У ході наради доповідачі звітували про готовність до оздоровчого сезону та піднімали питання організації плідної та конструктивної співпраці органів місцевого самоуправління з відповідними державними службами.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Херсонській області Володимир Беляєв звернув увагу присутніх на статистику надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, на території рекреаційних зон Голопристанського району та економічний ефект у заходах щодо попередження виникнення таких ситуацій, привівши аргументовані докази у цифрах збитків, нанесених від надзвичайних випадків.

З інформацією стовно забезпечення безпеки відпочиваючих, організації рятувальних постів та підготовки матросів-рятувальників виступив завідуючий навчально-консультативного пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області, с. Залізний Порт Олександр Табунщик. За підсумками оздоровчого сезону 2016 та багаторічну плідну співпрацю, створення сприятливих умов, особистий вагомий внесок у роботу з підготовки матросів – рятівників у сфері цивільного захисту грамотами начальника НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області нагороджені керівники оздоровчих закладів «Вікторія»,«Таврія», «Примор’є», ФОП «Вдовиченко» та «Камінський».

На завершення учасники зібрання погодилися з пропозицією щодо підведення підсумків оздоровчого сезону 2017 року по його закінченню.