Педагогічна рада НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області 26.05.2017

25 травня 2017 року в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області відбулося планове засідання педагогічної ради.

Відкрив засідання заступник начальника Центру (з навчальної та виробничої роботи) Виноградчий В.І. Ознайомивши з порядком денним, перейшов до розгляду науково-дослідної роботи ІДУ «Методичні аспекти з прийняття рішень на застосування сил цивільного захисту суб’єктів господарювання». Педагогічні працівники у форматі круглого столу обговорили зміст посібника та запропонували взяти до використання у практичній діяльності. Вироблення єдиних підходів до застосування викладених у роботі матеріалів вирішили обговорити на методичній нараді Центру.

Старший майстер виробничого навчання Романік О.Р. виступив з доповіддю «Шляхи впровадження рекомендацій щодо проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань» в який зупинився на основних підходах до підготовки та проведення навчань цивільного захисту, здійсненні методичного супроводу.

Методист обласного методичного кабінету Юр’єва Ю.Г. презентувала методичні розробки педагогічних працівників, які потребують затвердження педагогічною радою. Після детального обговорення педагогічний колектив схвалив представлені матеріали.

Голова методичної ради викладач Центру Бетін В.І. виступив з промовою щодо стану роботи колективу над єдиною науково-методичною проблемою, наголосив на завданнях роботи на І етапі та нагадав на необхідності подання матеріалів для підведення підсумків І півріччя.

Наостанок присутні заслухали методиста обласного методичного кабінету Ліпшиця В,М. з аналізом підготовки та проведення Дня ЦЗ та Тижня безпеки дитини, які відбулися 18 травня та 22-26 травня відповідно. Відзначив достатньо високий рівень підготовки навчальних закладів з організації та проведення заходів цивільного захисту.