Протиаварійне тренування на ПрАТ «Херсонський нафтопереробний завод" 2017

З метою відпрацювання заходів передбачених Планом локалізації і ліквідації наслідків аварії у Цеху № 3 ПрАТ «Херсонський нафтопереробний завод» за плановим методичним супроводом НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області 15 червня 2017 р. було проведено протиаварійне тренування.

На першому етапі тренування з керівним складом та працівниками проведено заняття щодо дій в період виконання заходів цивільного захисту при загрозі та виникненні аварійних ситуацій у Цеху №3. Під час заняття відпрацьовано:

- практична перевірка локальної системи оповіщення;

- збір керівного складу та формувань і постановка завдань для здійснення заходів щодо зниження впливу НС та зменшення можливих втрат.

На другому етапі виконані наступні заходи:

- практичне відпрацювання питань локалізації та гасіння умовної пожежі при завантаженні автоцистерни та розливі дизельного палива на трубопроводі з резервуару № 170 на перекачувальний насос H-4 у Цеху № 3 ПрАТ «ХНПЗ»;

- ліквідація можливих наслідків при розливі нафтопродуктів.

За підсумками виконання практичної частини керівником тренування позитивно відмічено дії операторів Цеху № 3 ПрАТ «ХНПЗ, та висловлено особливу подяку співробітникам обласних та м. Херсона курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області за належний методичний супровід з організації та проведення тренування.

Мету протиаварійного тренування – досягнуто, а його організацію та проведення, керівником тренування оцінено «добре».