Педагогічна рада НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області 16 червня 2017 року

16 червня 2017 року в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області відбулося позачергове засідання педагогічної ради присвячене підсумкам роботи Центру у І півріччі.

З доповідями про проведену роботу виступили керівники структурних підрозділів навчально-методичного центру. Так, заступник завідувача обласних та м. Херсон курсів удосконалення Чернецька Л.І. доповіла про виконання плану комплектування слухачами на 98%. На 100% виконано план-графік проведення спеціальних навчань та тренувань цивільного захисту та здійснено методичний супровід проведення навчань. Відзначила, що у рамках підготовки до командно-штабних навчань Великоолександрівської та Каланчацької районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ працівниками навчально-методичного центру проведені інструктивно-методичні заняття з керівництвом навчання, посередниками та керівниками сил цивільного захисту, які залучаються до проведення навчань.

Завідувач Новокаховських міських курів ІІІ категорії Расковалов В.В. доповів про виконання плану комплектування та плану-графіку навчань на 100%. Разом з тим зазначив, що в цьому році знижена кількість заявок навчання за державним замовленням у зв’язку зі скороченням та закриттям підприємств у м. Нова Каховка.

Завідувач обласного методичного кабінету Новгородський О.В. у своєму виступі відзначив, що пріоритетами у роботі методистів стало укладання методичних матеріалів на запит місцевих органів виконавчої влади та ГУ ДСНС України у Херсонській області. Окрема увага приділялась підготовці та проведенню навчальних семінарів для керівництва навчальних закладів з питань організації заходів цивільного захисту, та проведенню показових Днів цивільного захисту та Тижнів безпеки дитини.

Начальник циклу практичної підготовки підполковник цивільного захисту Брит Д,Л. доповів про проведену роботу з підготовки матросів-рятувальників сезонного рятувального посту, а також про здійснення підготовки за програмами пожежно-технічного мінімуму.

За підсумками засідання визнали вважати роботу навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області проведеною на достатньому рівні.