На Херсонщині відбувся Обласний фестиваль Дружин юних пожежних

4 вересня на сонячному побережжі Чорного моря на базі оздоровчого комплексу «Червоні вітрила. Парус» у смт. Лазурне Скадовського району відбувся Обласний фестиваль Дружин юних пожежних. Всього свою майстерність з пожежно-рятувальної справи у літературно-музичних композиціях продемонстрували 9 команд.

Окрім учасників фестивалю та журі, до складу якого входили представники обласної служби ДСНС, управління освіти, науки та молоді, добровільного пожежного товариства, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області у святково вбраній залі знаходились почесні гості фестивалю та групи-підтримки команд-учасників.

 З вітальним словом до учасників фестивалю звернулися заступник Голови Херсонської ОДА Вадим Чабан і начальник Головного управління ДСНС області Сергій Чорний та оголосили фестиваль відкритим. І феєричне шоу під гаслом «І дорослий, і малий, мусить пам’ятати: якщо сталася біда – 101 набрати!» розпочалось. Учасники фестивалю показали гарні знання з безпеки життєдіяльності, вокальну та хореографічну майстерність.

 

 І от настав вирішальний момент. Всі команди зібрались на сцені в очікуванні результатів. Найприємніше те, що ніхто не залишився без відзнак. Кожна команда стала кращою в одній із номінацій, наприклад у таких, як «Гармонійне поєднання музики і тексту», «Гумор» чи «Літературний рівень».

Призові ж місця розподілились у такому порядку: 3-тє місце у дюпівців м. Каховка, 2-ге у команди м. Берислав і переможцями фестивалю стала команда гімназії № 3 Корабельного району м. Херсон. Без сумніву, свято вдалось. Адже всі діти отримали подарунки, а головне нові емоції та приємні враження.