Перевірка стану цивільного захисту у Генічеському районі Херсонської області

4-7вересня триватиме комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення та організації роботи з питань техногенної і пожежної  безпеки на території Генічеського району.

Для проведення перевірки створена спеціальна комісія, до складу якої увійшли фахівці Головного Управління ДСНС області та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області. Під час роботи члени комісії перевірять стан цивільного захисту і техногенної безпеки, захищеності населення та об’єктів, особливо стратегічно важливих, а також готовність органів влади до виникнення можливих надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

Робота комісії розпочалася з установчої наради, під головуванням заступника начальника Головного  Управління ДСНС області підполковника служби цивільного захисту Володимира Бєляєва. Під час наради були висвітлені завдання та основна мета перевірки, погоджено розпорядок роботи.

Член комісії - завідувач обласного методичного кабінету Олег Новгородського детально вивчав стан справ щодо підготовки керівного складу та фахівців району у сфері цивільного захисту, підготовки учнівської молоді та осіб, що незайняті у сфері виробництва та обслуговування та надав рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Крім того фахівці цивільного захисту району отримали консультаційно-методичну допомогу з питань організації навчання всіх верст населення.