Спеціальні об’єктові тренування в Херсонській обласній клінічній лікарні

18 жовтня в Херсонській обласній клінічній лікарні проведено роздільні спеціальні об'єктові тренування формувань цивільного захисту.

Роздільні тренування проводяться в перший рік трирічного циклу підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях як підсумок теоретичного навчання за програмою спеціальної підготовки. Під час проведення таких тренувань кожне формування відпрацьовує дії самостійно, без взаємодії з іншими.

Тренування готувалися та проводилися за методичним супроводом старшого майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області Романіка О.Р.

У Херсонській обласній клінічній лікарні створені на базі технічних служб: аварійно-технічна, пожежогасіння, ланка обслуговування укриття, на базі відділу АСУ - ланка оповіщення і зв'язку.

Тренування почалися з відпрацювання питань оповіщення, збору і приведення формувань в готовність.

Потім уточнено завдання, переглянуті навчальні фільми. Виконані та оцінені нормативи щодо використання засобів індивідуального захисту. Ліквідовано умовну пожежу. Відновлено "пошкоджену" ділянку водопроводу. Приведено в готовність до прийому персоналу укриття цивільного захисту. Зокрема перевірено роботу системи вентиляції укриття в різних режимах. Перевірена і робота автономного джерела електрозбереження.

За підсумками тренувань в кращу сторону відзначено ланку обслуговування укриття та її командира.

Загальна оцінка за тренування - "відмінно".

Також учасники формувань цивільного захисту одночасно з тренуванням запускали котельню, і з цим завданням також успішно впоралися. Отож хворі і персонал будуть в теплі.