Комплексна перевірка з питань цивільного захисту Олешківського району Херсонської області

20 по 23 листопада у Олешківському районі Херсонської області тривала комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки.

У ході перевірки вивчався стан виконання керівним складом цивільного захисту району, евакуаційною комісію, районною комісію з питань ТЕБ та НС, спеціалізованими службами району та іншими структурами завдань у сфері цивільного захисту

Під час установчої наради, що відбувалася під керівництвом заступника начальника Головного управління з державного нагляду та контролю Володимира Бєляєва та заступника голови Олешківської районної державної адміністрації Олега Баранова визначено основні пріоритети та покрокові етапи перевірки кожної служби та організації, що забезпечують цивільний захист населення. Крім того були заслухані короткі доповіді представників Олешківських районних служб щодо їх готовності до протистояння викликам природи та техногенних катастроф.

Окреме питання, що виносилося на перевірку, стосувалося стану підготовки керівного складу та фахівців району у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області, підготовки учнівської молоді та осіб, що незайняті у сфері виробництва та обслуговування. Для вивчення стану справ до комісії включено працівника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської областізавідувача обласного методичного кабінету Олега Новгородського.

Після детального розгляду матеріалів, поданих до перевірки Олег Володимирович склав відповідну довідку, надав рекомендації щодо усунення недоліків. Крім того фахівці цивільного захисту району отримали консультаційно-методичну допомогу з питань організації навчання всіх верст населення.