Семінар-нарада з питань безпеки життєдіяльності з керівниками шкіл м. Херсона

Відповідно плану спільних заходів управління освіти Херсонської міської ради та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 26.03.2018 року відбулася семінар–нарада з питань безпеки життєдіяльності з керівниками шкіл міста Херсон.

Захід відкрила методист Управління освіти Херсонської міської ради Тетяна Кошелюк, яка наголосила на актуальність проблеми щодо дотримання правил особистої та колективної безпеки, проведення заходів з протипожежної безпеки на виробництві та у побут.і

Враховуючи необхідність постійного дотримання вимог норм та правил пожежної безпеки, методист обласного методичного кабінету навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Херсонської області Олефіренко С.В. провів для присутніх інструкторсько-методичне заняття на тему «Пожежна безпека в побуті».

Під час заняття були розглянуті питання: поняття пожежі та теорія горіння; заходи по боротьбі з пожежами у побуті; прийоми евакуації з приміщень під час пожежі; будова і правила використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників).

У практичній частині заняття методистом Центру продемонстровано порядок використання пожежного обладнання та інвентарю, застосування засобів пожежогасіння (вогнегасників).