Засідання педагогічної ради у НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області

В навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області відбулося чергове засідання педагогічної ради.

Головним питанням, яке виносилося на розгляд педагогічної ради стала підготовка до показового спеціального об’єктового навчання. Голова ради -т.в.о. начальника Центру Сергій Бочуркін зупинився на заходах, виконаних у рамках підготовки до навчань, та запропонував розподіл функцій між педагогічними працівниками Центру щодо участі у підготовчих заходах. Так, задля успішного проведення навчання, педагогічною радою вирішено: доручити циклу практичної підготовки надати допомогу керівництву закладу на базі якого проводитиметься ПСОН, у коригуванні та оформленні документації з планування заходів цивільного захисту. Обласному методичному кабінету доручили укласти відповідні методичні розробки з організації та проведення ОТ у ВНЗ, та організації цивільного захисту у ВНЗ.

Далі методист обласного методичного кабінету Сергій Олефіренко виступив з докладною доповіддю про підготовку до проведення цьогорічних Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини. Поінформував про проведений показовий Тиждень безпеки дитини за інноваційною методикою. Доповів про заходи з підготовки до показового Дня цивільного захисту. Оголосив склад спільної комісії з перевірки якості проведення Дня ЦЗ та ТБД до якої входитимуть представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області та управління освіти Херсонської міської ради.

Голова методичної комісії Віктор Бетін нагадав присутнім про заплановані заходи в межах роботи над єдиною науково-методичною роботою «Компетентністний підхід до підвищення якості професійної діяльності педагогічних працівників Центру» та оголосив прийом матеріалів за індивідуальними темами.

Також педагогічною радою розглянуто та затверджено надані педагогічними працівниками Центру методичні розробки.