Визначено переможців етапу «Школа безпеки» гри «Випробування - 2018»

В урочище Карабаї Цюрупинського району Херсонської області традиційно зібралися учасники фіналу конкурсу шкільних постів цивільного захисту за програмою військово-патріотичної гри «Випробування - 2018», який організовує Херсонський центр позашкільної роботи.

Окремим елементом конкурсу став етап за програмою «Школа безпеки». Суддівство етапу забезпечили працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області.

Етап «Школа безпеки» передбачав змагання на двох дистанціях, отож 11 команд-учасниць намагалися стати кращими у виконанні рятувальних робіт у зоні радіаційного зараження та гасінні умовної пожежі.

На дистанції «Бойове розгортання та гасіння пожежі» учасники продемонстрували навички роботи з пожежним обладнанням і спорядженням, проявили вміння влучно та швидко загасити пожежу. Найкращою на цьому етапі виявилася команда загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11.

Етап «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» передбачав проведення рятувальних робіт із застосуванням засобів індивідуального захисту. Перемогу на етапі вибороли учні ЗОШ № 32.

У загальному заліку третє місце поділили команди навчальних закладів м. Херсона № 44 та 32. Другими стали вихованці НВК міста Херсона № 11. Переможцем етапу «Школа безпеки» стала команда Херсонської спеціалізованої школи № 30.