Підготовка працівників Херсонського державного підприємства – біологічна фабрика до дій у надзвичайних ситуаціях

Херсонське державне підприємство – біологічна фабрика належить до об’єктів критичної інфраструктури. Тобто являється об’єктом хімічної промисловості, що є стратегічно важливими для функціонування економіки і безпеки держави, суспільства та населення, виведення з ладу або руйнування якого може мати вплив на національну безпеку і оборону, природне середовище, призвести до значних матеріальних та фінансових збитків, людських жертв.

Отже й до персоналу таких об’єктів висуваються додаткові вимоги щодо знання правил поведінки у будь-яких надзвичайних ситуаціях та вміння швидко та правильно діяти задля зменшення їх негативних наслідків.

За ініціативи Служби безпеки України та відповідно до листа Служби безпеки України в Херсонської області від 25.05.2018 р. «Щодо попередження надзвичайних ситуацій» 30 травня в актовому залі Херсонського Державного підприємства-біологічна фабрика відбулася підготовка працівників підприємства до дій у надзвичайних ситуаціях.

До організації та проведення занять були залучені представники Служби безпеки України в Херсонської області, фахівці пожежно-рятувального відділу Корабельного району м .Херсона, сектору з питань ЦЗ Корабельного району м .Херсона та Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Херсонської області.

Під час занять майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області Калушин В.М. наголосив на важливості дотримання заходів безпеки в умовах загрози вчинення терористичних актів, яку спричинило загострення ситуацій на деяких територіях України. Висвітлив базові вимоги Кодексу цивільного захисту України та інших нормативно-правових документів щодо організації цивільного захисту на об’єктах критичної інфраструктури.

Також працівникам підприємства було надано алгоритми дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру.