Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту формування цивільного захисту в ТОВ «Херсонхолод»

22 жовтня 2018 року в ТОВ «Херсонхолод» відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту аварійно – технічного формування ЦЗ.

ТОВ «Херсонхолод» належить до хімічно-небезпечних об’єктів, що в процесі виробництва використовують небезпечну речовину аміак. Отож темою тренування стало «Дії аварійно-технічного формування ЦЗ при ліквідації розгерметизації конденсатора №5 на конденсаторній станції».

Керівник тренування – командир аварійно-технічного формування.

Тренування розпочалося з оповіщення і збору керівного складу суб’єкта господарювання, працівників, що входять до складу аварійно – технічної ланки. Оповіщення про загрозу виникнення НС здійснювалося з використанням об’єктової системи оповіщення.

На другому етапі штабом з ліквідації наслідків НС відпрацьовувались питання щодо організації і проведення заходів ЦЗ при виникненні загрози НС техногенного характеру та ліквідації наслідків.

На третьому етапі практично відпрацьовувався порядок дій персоналу аварійно-технічного формування ЦЗ, компресорного цеху при виникненні техногенної аварії на хімічно-небезпечному об’єкті, пов’язаної з витоком аміаку на конденсаторній станції компресорного цеху ТОВ « Херсонхолод».

За підсумками виконання практичної частини керівником тренування позитивно охарактеризовано дії особового складу аварійно-технічного формування ЦЗ, а також висловлено подяку співробітникам НМЦ ЦЗ та БЖД в області за належний методичний супровід щодо організації і проведення тренування.

Мету спеціального об’єктового тренування – досягнуто, а його організацію та проведення, за спільним рішенням керівництва заходу і представників НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області, оцінено на «добре».