У Херсонському морехідному училищі рибної промисловості «знешкодили» вибухонебезпечний предмет

15 листопада 2018 року у ДНВЗ «Херсонське морехідне училище рибної промисловості» відбулося об’єктове тренування цивільного захисту за методичним супроводом навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області.

Тему тренування продиктувало сучасне життя, адже за легендою тренування на території спортивного майданчика навчального закладу знайдено замаскований вибухонебезпечний предмет.

На першому етапі проведення тренування для всіх учасників завідувачем сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Корабельної районної у місті Херсоні ради Кравченком Ю.П. та майстром виробничого навчання Центру Калушиним В.М. проведено заняття присвячене організації виконання заходів цивільного захисту при виявлені замаскованого вибухонебезпечного предмету.

Під час відпрацювання практичних заходів оперативно зібрано керівний склад навчального закладу, оповіщено учасників освітнього процесу за допомогою телефонного зв’язку та зв’язківців, оголошено та проведено термінову евакуацію та здійснено охорону місця знахідки до приїзду відповідних служб.

За підсумками виконання практичної частини керівником тренування позитивно відзначено дії евакуаційної групи та ланки охорони громадського порядку.

Отже, мету об’єктового тренування – досягнуто, а його організацію та проведення, за спільним рішенням керівництва закладу і представників НМЦ ЦЗ та БЖД області оцінено «добре».