Тренування діям у разі виникнення надзвичайної ситуації на Кременчуцькій ГЕС

21 листопада відбулися тренування з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Кременчуцькій ГЕС.

Метою проведення тренування було вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів, передбачених планами реагування на надзвичайні ситуації; практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення громадської безпеки і порядку при здійсненні заходів з евакуації; проведення навчання населення діям під час евакуації; відпрацювання спеціалізованими службами цивільного захисту практичних дій, передбаченими положеннями про них.

Працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області у складі групи контролю та досліджень вивчали стан організації роботи збірних пунктів евакуації.

Так, перевірено діяльність збірних пунктів евакуації, які розгорталися у місті Херсоні та м. Таврійськ. Члени контрольної групи уважно спостерігали за діями груп обліку та контролю; формуванням піших та автомобільних колон для відправки населення у райони безпечного розміщення; організацією життєзабезпечення населення на пунктах розміщення.