Засідання педагогічної ради 27 грудня 2018 року

27 грудня відбулося засідання педагогічної ради Центру. Підводячи підсумки 2018 навчального року, обговорювали результати роботи колективу над підготовкою та проведенням командно-штабних навчань ланок територіальної підсистеми, показового спеціального навчання з питань цивільного захисту на ТОВ «Данон-Дніпро», тренуваннь при виникненні НС на Кременчуцькій та Каховській ГЕС, тренувань при виникненні НС на артскладах тощо. Заступник начальника Центру Бочуркін С.Л. підкреслив  злагоджені та професійні дії працівників, які долучилися до проведення цих заходів.

Окреслюючи пріоритетні напрямки роботи Центру на 2019 рік начальник Центру полковник служби ЦЗ Богданов Є.П. наголосив на активізації роботи щодо надання платних послуг та підвищення рівня проведення функціонального навчання.

За сумлінну працю, особистий внесок у підготовку керівного складу та фахівців області, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту та за результатами діяльності у 2018 навчальному році грамотами начальника Центру нагороджено: заступника начальника з навчальної та виробничої роботи Центру Бочуркіна Сергія Леонідовича, Чернецьку Людмила Іванівну - заступника завідувача обласних та міста Херсона курсів; Юр’єву Юлію Георгіївну – методиста обласного методичного кабінету; Жужу Андрія Анатолійовича – викладача обласних та міста Херсона курсів; Рослякова Євгена Руслановича – майстра виробничого навчання.