Засідання педагогічної ради 14.02.2019 р

14 лютого в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області відбулося засідання педагогічної ради, присвячене особливостям організації навчального процесу у 2019 році.

Традиційно, перше засідання педагогічної ради розпочалося з обрання секретаря. За одностайним рішенням педагогічного колективу, повноваження секретаря залишили за завідувачем обласного методичного кабінету Новгородським О.В.

Для забезпечення навчальної діяльності Центру в ході засідання розглянуто та схвалено оновлені робочі навчальні програми.

Для проведення навчання осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями (в тому числі на умовах договору) до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки працівниками Центру було розроблено відповідну програму спеціальної підготовки. Програма проходила апробацію на Новокаховських міських курсах ІІІ категорії, в ході якої отримала позитивну оцінку від педагогів та слухачів. Тематика програми та зміст навчального матеріалу дозволяють слухачам отримати необхідні знання та сформувати навички щодо організації та проведення інструктажів та навчання працівників. Отже засіданням педагогічної ради було затверджено дану програму.

Старший майстер виробничого навчання Романік О.Р. представив оновлену форму плану методичного супроводу проведення навчань та тренувань з питань цивільного захисту, яку запропонував використовувати з метою спрощення обліку та оформлення звітної документації про проведені заходи.

Секретар атестаційної комісії Юр’єва Ю.Г. ознайомила з ходом проведення атестаційної кампанії 2018-2019, яка добігає кінця 29 березня.В межах атестації членами комісії вивчено систему роботи педагогічних працівників, проведено співбесіди, відвідано відкриті заняття, складено оцінку діяльності педагогічних працівників.

Також в межах атестації заплановані виступи педагогічних працівників з висновками роботи за індивідуальною темою. Тому наостанок викладач Центру Діневич Г.І., ознайомив присутніх з результатами роботи над темою: «Інноваційна діяльність, як умова формування професійної компетентності педагога».