Навчання з питань цивільного захисту в Херсонському палаці дитячої та юнацької творчості

У Херсонському палаці дитячої та юнацької творчості фахівцями навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області проведено заняття для персоналу закладу щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Метою заходу було довести основні поняття цивільного захисту в Україні та особливості організації цивільного захисту в закладі з масовим перебуванням людей.

У ході виступу методист обласного методичного кабінету Юрій Омельченко основну увагу приділив доведенню до персоналу Палацу законодавчо-нормативної бази у сфері цивільного захисту, основних термінів та понять цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, організаційних заходів з цивільного захисту в закладі з масовим перебуванням людей, а саме:

- основні функції цивільного захисту;

- навчання працівників закладу діям у надзвичайних ситуаціях;

- розробка інструкції щодо дій персоналу у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій;

- забезпечення пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі;

- оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій;

- заходи з евакуації;

- медичний захист.

Також доведений до відома керівництва закладу примірний перелік документів з питань планування і організації заходів цивільного захисту.

Для використання у практичній діяльності учасникам надані, розроблені обласним методичним кабінетом НМЦ ЦЗ та БЖД, презентаційні матеріали.