День цивільного захисту

День цивільного захисту у Голопристанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 був цікавим та насиченим. Захід розпочався з огляду структурних ланок та перевірки їх готовності до дій у надзвичайних ситуаціях. На першому уроці класні керівники провели відкриті заняття з цивільного захисту, під час яких опрацювали з дітьми пам’ятки безпечної поведінки у разі НС природного, техногенного та соціального характеру. Діти узагальнили знання, що потрібно мати при собі у екстреній валізі на випадок НС.

У шкільному фойє організована виставка-конкурс дитячих малюнків з питань безпеки за тематикою «Цивільний захист очима дітей». На подвір’ї школи цікаво й пізнавально учитель предмету «Захист Вітчизни» Міщенко О.М. організував з учнями 1-4-х та 5-7-х класів практичні заняття щодо першочергових дій при знаходженні вибухонебезпечних предметів. Медична сестра Соловйова Л.А. разом із учителем предмету «Основи здоров’я» Гапоновою Ю.Л. провели з учнями 5-8-х класів практичні заняття «Перша допомога при НС». Крім того, у процесі підготовки до «Дня ЦЗ» здобувачі освіти разом із класними керівниками виготовили найпростіші засоби індивідуального захисту (ватно-марлеві пов’язки) та тренувалися використовувати їх у різних випадках загрози.

Протягом навчального дня з учасниками освітнього процесу були організовані тренування з евакуації при виникненні пожежі та в разі обстрілу.

   

Методичну допомогу у проведенні шкільних заходів із цивільного захисту надали та взяли безпосередню участь у навчанні дітей запрошені гості завідувач НКП навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області у м. Гола Пристань Табунщик О.Д, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і територій та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Голопристанської міської ради Мошенський І.І.