Травневе засідання педагогічної ради

 В навчально-методичному центрі відбулося чергове засідання педагогічної ради.

У ході засідання педагоги Центру обговорили ряд актуальних та проблемних питань. Зокрема, завідувач Херсонських територіальних курсів ЦЗ та БЖД С. Бочуркін висвітлив питання підготовки до проведення командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Херсонської області та її ланками, зазначив роль та місце працівників Центру у ході такої підготовки.

   

Начальник обласного методичного кабінету О. Новгородський доповів про участь у навчально-методичному зборі з питань проведення просвітницької роботи з населенням, яке проживає в зоні спостереження атомних електростанцій, який відбувся у м. Луцьк. За результатами участі запропонував основні напрямки та форми здійснення пропаганди населення. Ю. Юр’єва - методист обласного методичного кабінету, представила на затвердження розроблені методичним кабінетом методичні розробки.

Підсумовуючи результати засідання, начальник Центру полковник служби цивільного захисту Є. Богданов окреслив основні напрямки діяльності та завдання підрозділам Центру.