Обласні та міста Херсона курси удосконалення керівних кадрів

Обласні та міста Херсона курси удосконалення керівних кадрів
Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області є базовою структурою центру, що проводять в межах території, яка обслуговується Центрами, навчальну та методичну роботу з функціонального навчання керівних та інших управлінських кадрів для потреб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відповідної територіальної підсистеми цивільного захисту.
Курси сприяють виконанню місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування завдань з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях та в умовах терористичного акту.
До складу курсів входять:
 начальник курсів;
 заступник начальника курсів з навчальної роботи;
 викладачі курсів;

  •  завідувач навчального кабінету інформаційних технологій навчання;

 завідувач лабораторією (наочних засобів навчання);
 методист.

Крім цього, у складі курсів функціонує цикл практичної підготовки.
Основними завданнями методичної роботи є:
- науково-методичне забезпечення функціонування і розвитку обласної мережі курсів, навчального процесу та міжкурсової роботи з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях, забезпечення інтеграції навчального процесу, науки і практики;
- організація навчально-методичної роботи з метою удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників та підвищення ефективності навчального процесу;
- організаційно-методична робота з питань підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру.
Замовником на функціональне навчання керівних кадрів для потреб місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій або об'єктів, що мають одну із встановлених категорій цивільної оборони, є обласна державна адміністрація.
Набір слухачів для функціонального навчання на курсах проводиться за планами комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на рік відповідно до державного замовлення та угод з юридичними і фізичними особами.
План комплектування слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на рік складається курсами на підставі надісланих до них заявок на функціональне навчання у сфері цивільного захисту
Функціональне навчання у сфері цивільного захисту проводиться з відривом від виробництва, із збереженням заробітної плати.

 

 

  Заявки на функціональне навчання на 2017 рік надсилати за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Керівництво курсів очолює начальних обласних та міста Херсона курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської Бочуркін Сергій Леонідович 
Заступник начальника (з навчальної та виробничої роботи) Чернецька Людмила Іванівна 

Викладач вищої категорії Бетін Віктор Іванович
Викладач І категорії Діневич Григорій Іделійович
Викладач Жужа Андрій Анатолійович

 

Начальник циклу практичної підготовки -підполковник служби цивільного захисту Брит Дмитро Леонідович

Старший майстер виробничого начання Романік Олег Романович

Майстер виробничого навчання Калушин Валерій Миколайович

Майстер виробничого навчання Росляков Євген Русланович

 

Контактні телефони: ( 0552 ) 31-95-42 (прийомна).

Заступник начальника обласних курсів : ( 0552) 32-85-59